הסערה הבאה בדרך? מלכת סאדו מצליפה בדגל ישראל השרוע למרגלותיה

עוד בטרם שככה הסערה הלאומנית שהתעוררה בעקבות הסרטון של האמנית נטלי כהן וקסברג שבו היא נראית עושה את צרכיה על דגל ישראל, וכבר מגיע סרטון חדש של אמנית אחרת שעלול לקומם עליה את הפטריוטים בסערה חדשה.

בסרטון, נראית מלכת הסאדו השמאלנית ליעד חוסיין קנטורוביץ' מצליפה עם שוט בדגל ישראל השרוע למרגלותיה על הרצפה. "למה אתה כזה לא ממושמע?", היא צועקת לעבר הדגל בזמן שהיא מצליפה בו ללא רחם. "תתנהג יפה כבר! תעשה כבר מה שאני אומרת!".

הסרטון הוא טיזר לקמפיין מימון המונים לסרט "פה זה לא דמוקרטיה", שהשלמת עריכתו צפויה באפריל 2016. הסרט מתעד כיצד ביום הבחירות לכנסת בינואר 2013, מחליטה קונטורוביץ' להעביר לעבדיה את סשן הסאדו הפוליטי האולטימטיבי.

אפשר לתמוך בסרט דרך אתר קיקסטארטר.

כהן וקסברג נעצרה בשלהי שנת 2014 לאחר שהעלתה לאינטרנט סרטון בו היא נראית עושה קקי על דגל ישראל, ומאז נחקרה שוב ושוב במשטרה. לאחרונה החלה בגיוס תרומות למימון הוצאותיה המשפטיות והמשך פעילותה האמנותית.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

 1. אורנה לביא
  פבר 15, 2016

  דגל של מדינה זה השימוש הכי גרוע בסמרטוט שככה אפשר היה להשיג ממנו תועלת כלשהי… אולי… (?)
  בכל אופן למה עושים את זה בשמנו?
  הנה דרך מעולה להגיב 🙂

  להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew