מפקד בוגדים

אתמול התפרסם תחקיר נוסף נגד פעילות ארגון "שוברים שתיקה". הטענה המרכזית נגד הפעילות הייתה הפעם, כי במסגרת איסוף עדויות מבוגרי השירות בצבא המשטר בקשר להפרת זכויות אדם, נאסף מידע נוסף. לטענת התחקיר והמרואיינים בו, איסוף מידע על פעילות צבא המשטר מעלה חשד לעבירות פליליות חמורות, עד כדי בגידה וריגול.

ארגון "שוברים שתיקה" לא מעניין אותי. אין לי שום קשר אידאולוגי או טקטי לארגון הזה. בזמן שהארגון הזה עוסק במאמץ ליציאת צבא המשטר משטחים מסויימים, אני עסוק במאמץ ליציאה מהכרה בממסד השלטוני בכללותו. הארגון רוצה צה"ל מוסרי במדינת ישראל הלאומית (אין לארגון התנגדות ללאומיות). מנגד, אני רוצה מדינה חדשה, דמוקרטיה, במקום מדינת ישראל. גם ברמה הטקטית אני לא מתלהב מפעילות אנונימית. יש לחייל מה לומר על פעילות עבריינית שלקח בה חלק או היה עד לה, יעמוד בפנים גלויות וישטח את עדותו. יותר מזה, יעבור ממוסר עדות, למתנגד גלוי לשלטון. עד כאן ההסתייגויות מ"שוברים שתיקה".

עכשיו נחזור לתחקיר. הזעזוע שעלה ממנו התמקד בניסיון הפסול להוציא מידע מתוך הממסד, החוצה, אל שטחים ומחוזות לא נשלטים. "מה שקורה בממסד השלטוני אמור להישאר בתוך הממסד השלטוני". כן כן, ברור, הם לא התכוונו לכל מידע. הזעזוע הוא על הוצאת מידע רגיש למערכת, מתוך המערכת. פעילות כזאת מבצעים בוגדים ומרגלים טוענים בצבא האמת של שרתי המשטר.

אני מוכן להניח שבמשקפיים של תומכי השלטון, פעילות כזאת נחשבת לבגידה ולריגול. אין לי מושג כי לא תומך בשלטון, אבל לצורך הדיון ארכיב לרגע את משקפי המשת"פ.

אז נניח שפעילי שוברים שתיקה בוגדים ומרגלים מכיוון שמנסים לחלץ מידע על מה שקורה בתוך הפעילות השלטונית, בצבא.

אבל למה לעצור בצבא? הרי הממסד השלטוני הרבה יותר רחב ומגוון. צבא הוא רק זרוע שלטונית אחת. יש משטרה, בית משפט, הוצאה לפועל, משרד הפנים, איכות סביבה, אוצר… יש עוד המון זרועות למפלצת.

עכשיו כשאחד כמו ניר גלעד שעובד שנים במשרד האוצר בתפקיד בכיר (לא חייל זוטר) מגויס לשירות ארגון "משפחת עופר", האם זה בגלל כישורי ניהול מיוחדים? או בגלל שניר גלעד הוא בוגד ומשפחת עופר מרגלים? את כל המידע שמחזיק ניר גלעד על מה שקורה במשרד האוצר, הוא לוקח ומוסר לידי עידן עופר. המידע כל כך חשוב עד כדי שארגון "משפחת עופר" שילם לו בתמורה 143 מיליון שקלים על הבגידה. מודל הבגידה והריגול הזה אומץ על ידי גליה מאור (מהאוצר ללאומי), יאיר סרוסי (מהאוצר לפועלים), כל המפכל"ים האחרונים בגדו והחלו לעבוד בארגון הריגול של יצחק תשובה. בכלל, יצחק תשובה גייס מלא בוגדים שיוציאו וינצלו מידע וקשרים בתוך הממסד השלטוני לטובת ארגון "יצחק תשובה". ארגון "נוחי דנקנר" שקרס פיתח בשעתו מומחיות מיוחדת בגיוס בוגדים בכירים שהוציאו מידע וקשרים מתוך המערכת לטובת הארגון. אם סופרים את היקף הבכירים בשירות המשטר שערקו, בגדו וחברו וגויסו לארגונים שונים, תוך ניצול המידע הרב והקשרים במסדרונות השלטון מגיעים לערימה נאה של בוגדים.

אבל למה לעצור בבכירים? הרי מדובר בתפיסה יסודית של האנשים החיים בארץ הזאת.

איפה אתה רוצה להתמחות שואלים בוגר לימודי משפטים והוא עונה: "אני רוצה להתמחות בפרקליטות. ללמוד את המערכת מבפנים ואז לצאת החוצה. אוכל להיות עורך דין יותר טוב אם אכיר את נקודות החולשה של המערכת". אתם יודעים כמה בוגדים כאלה יש?

יום אחד ישבתי בקפיטריה של בית המשפט. ישב שם איזה עורך דין שרק פתח משרד עצמאי. במשך שנים עבד במשטרה, ביאח"ה. "רק אני יכול לעזור לו" אמר ביהירות ובשחצנות כשניסה לשכנע מדוע כדאי לשכור את שירותיו בייצוגו של איזה אוליגרך מפורסם. האיש לא ייצג עד אז נאשם אחד, אבל היה לו מה שלא היה לעורכי דין מוכשרים ממנו. הוא ידע את מה שקורה במערכת המשטרתית שחקרה את אותו אוליגרך. היה לו ידע וקשרים אישיים בתוך היחידה שחקרה את האוליגרך. אז הוסיפו גם אותו לצוות ההגנה. לא כמשפטן שניסח את הטענות כמובן. ערן מלכה, רונאל פישר ורות דוד הביאו את הבוגדנות הזאת לשיא עולמי חדש. דמיינו רכז מודיעין שמכיר את המלשינים ואת המודיעים למשטרה. הוא מסיים לימודי משפטים תוך כדי השירות (על חשבון המשטרה) ואז פורש ועובד כעורך דין פלילי. איזה ארגון פשיעה לא ירצה לשכור את שירותיו כשהוא מחזיק את כל המידע הזה? מידע שיכול לטהר את ארגון הפשיעה מכל המלשנים שמרכז המודיעין מכיר מעבודתו במשטרה? עכשיו לכו לספור את כמות הבוגדים שפרשו מהמשטרה והחלו לעבוד בשירות "ארגוני פשיעה". אני מכיר אותם. הם רבים יותר מכל פעילי זכויות האדם בכלל.

ראיתי שרויטל סוויד כתבה נגד "שוברים שתיקה". זאת אותה רוויטל סוויד שעבדה בייצוג ארגוני פשיעה והכניסה כשותפה למשרד לא פחות ולא יותר, את מי שהייתה ראש מדור תביעות בנתניה, מירב גרינברג. אותה מירב גרינברג כיום שופטת. אותה רוויטל סוויד כיום מחוקקת.

אני יכול להמשיך ולספור כל כך הרבה בוגדים ומרגלים עד שזה ישעמם. בוגדים מעולם התקשורת (גלעד עדין עם אריסון, נדב פרי אצל תשובה – יש מלא). מרשות המיסים, ממנהל מקרקעי ישראל, מרשויות התכנון והבנייה. מהכנסת (רפי אלול אצל אריסון ואלי גולדשמידט אצל עידן עופר).

אגב, הבוגדים הכי גדולים באמת מגיעים מהצבא. יש למשל את אלה שמשרתים ביחידות סודיות המקנות להם ידע, ומיד לאחר סיום השירות מפתחים מוצרים ביטחוניים הנמכרים למרבה במחיר. אלה הם הבוגדים מעולם ההיי-טק. בוגדי הסייבר.

יש בצבא המשטר בוגדים הרבה יותר כבדים. אלה שקנו בתוך הצבא קשרים וידע המשמש אותם ב"אזרחי" לפרנסה מסחר בנשק בהיקף של מיליארדים. אלה שמרוויחים בוחטות ככל שנורים יותר קליעים ומוטלות יותר פצצות. בוגדים ומרגלים שאיש לא יעז לעשות עליהם תחקיר או לדבר עליהם בשמם, כתובתם, משפחתם, או ילדיהם. במקרה אני מכיר כמה מהם. יש לי לסיים כמה עניינים אישיים ואולי גם אתם תכירו אותם. את הממצאים אשלח לערוץ 2, נראה אם יפרסמו אצלם.

הבוגדים והמרגלים מתוך הממסד השלטוני והחוצה, בין מטעמים אידאולוגיים, בין מתאוות בצע או מחלת שררה יכולים למלא את אצטדיון הקמפ-נואו.

אם כבר החלטתם בערוץ 2 על מפקד בוגדים, תפתחו את השערים לרווחה. שיוכלו כולם להיכנס. גם החלק הנאה של בוגדים שיושבים אצלכם במערכת הערוץ.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. Vlad
    אפר 10, 2016

    >יש משטרה, בית משפט, הוצאה לפועל, משרד הפנים, איכות סביבה, אוצר… יש עוד המון זרועות למפלצת.

    לא נסחפת ? לאיזו מדינה אתה תקרא "לא מפלצת" ?

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew