להתמסטל מול הכנסת

ב-20 באפריל 2016 התקיימה בגן הורדים מול משכן הכנסת בירושלים ישיבת הקנאביס החופשי הראשונה בתולדות מדינת ישראל. אירוע "פיקניקנאביס" התקיים לציון יום הקנאביס הבינלאומי והשתתפו בו במהלך היום כ-1,000 חובבי קנאביס ופעילי לגליזציה מכל רחבי הארץ.

למרות חשש כי האירוע יתפתח באופן דומה לזה של "ליל הבאנגים הגדול" – אירוע המחאה למען לגליזציה שנערך שנתיים קודם לכן בירושלים ואשר בו נעצרו עשרות בני אדם תוך אלימות משטרתית קשה – הפעם נרשם אירוע נינוח ונעים. למעשה היתה זו הפעם הראשונה בישראל שבה ישבו מאות אנשים ועישנו קנאביס בפומבי באופן חופשי לחלוטין, ללא שום הפרעות או הטרדות מצד המשטרה.

הנה 10 צילומים וסרטונים מהאירוע שפורסמו באתר קנאביס – מגזין עם כיוון. כל התמונות צולמו על ידי מולי גולדברג למעט המקומות שבהם צוין אחרת.

צילום: אביתר שמיר

צילום: אביתר שמיר

צילום: אביתר שמיר

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew