תנשמו עמוק, בז"ן מתרחבים

הכירו את "תנשמו עמוק, בז"ן מתרחבים" – קמפיין חדש נגד הרחבת בתי הזיקוק בחיפה, המופק במסגרת פרויקט הצילום "Freakin’ Awesome" של ולדה גילבורט.

מלבד גילבורט – זמרת-יוצרת, שחקנית ודוגמנית אלטרנטיבית – שותפים לקמפיין החדש גם דניאל ארנצ'וק (דוגמנות), חוה בונצ'וק ודור אוחיון (צילום) וטניה ברשדסקי (איפור).

"כבר עשרות שנים שבתי הזיקוק מזהמים ומעכירים את חיפה ואת האזורים הסובבים אותה", נכתב בעמוד הקמפיין. "הדבר גובה מחיר גבוה ביותר – פגיעה חמורה ומתמשכת באקולוגיה (זיהום אוויר, קרקע, מי-תהום ונחל הקישון), וכמובן שגם בנו, בני האדם (תחלואה בסרטן, במחלות לב ומחלות כלי-דם באזור חיפה גבוהה מהממוצע הארצי בכ-20%)".

"בתקופה האחרונה, החלה להתפשט השמועה, לפיה אושרה תכנית להרחבת בז"ן, ללא כל פרסום או שקיפות. מיותר לציין, כי מדובר בדבר הרה אסון – אם כרגע, הנתונים הם לא פחות ממחרידים, מה יהיה כאשר בז"ן יתרחבו? עוצרים את הרחבת בז"ן!", נכתב בעמוד הקמפיין בפייסבוק.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew