שתי עיתונאיות ספורט החליטו שנמאס להן מבריונים שוביניסטים ברשת

בתרבות אכולת שנאת נשים, אין כנראה גרוע יותר מהארס הבוטה והאלים שמטיחים בעיתונאיות ספורט בריונים באינטרנט שמרגישים שבגלל שהם מסתתרים מאחורי מקלדת, הם יכולים לומר דברים שלא היו מעזים לומר בפנים.  

שתי עיתונאיות ספורט בארה"ב, ג'ולי דיקארו ושרה ספיין, החליטו שנמאס להן והשיקו את הקמפיין "יותר ממרושע" (MoreThanMean#), סרטון מדויק עד כאב שבו בחורים רגילים (ונבוכים) – לא אלו שכתבו ברשת דברי ארס נגד העיתונאיות, וחלקם מכרים אישיים שלהן – קוראים בפניהן בקול רם דברי בלע שנכתבו להן ברשתות חברתיות כמו טוויטר, פייסבוק ורדיט.

העיתונאיות קראו עוד לפני כן את ההתבטאויות הקשות המובאות בסרטון, אולם עבור הגברים זו הפעם הראשונה בה הם קוראים אותן. תגובותיהם אומרות הכל.   

 

בין ההערות הנוראיות: "יש לקוות כי ג'ולי דיקארו הדוחה תהיה הקורבן הבא של ביל קוסבי"; "אני מקווה שהבן זוג שלך מכה אותך"; "זו הסיבה שאנחנו לא מעסיקים נשים חוץ מכשאנחנו צריכים שימצצו לנו את הזין או יבשלו לנו את האוכל"; "אחד השחקנים צריך להכות אותך למוות עם מקל ההוקי שלו כמו שמגיע לזונה כמוך".

ניתן לצפות בדיון על הנושא ברשת הספורט ESPN בהשתתפות דקארו וספיין.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.