עכשיו זה רשמי: ישראל מודה כי יש בה סממנים נאציים

קטע מתוך פוסט שפורסם במקור בבלוג החברים של ג'ורג'

לפני כשנתיים, טרול גאוני עלום חילק לבאי הפגנה של יואב ("הצל") אליאסי שלטים שבהם נאמר "עם אחד, מדינה אחת, מנהיג אחד". הוא גרם להם בכך להניף סיסמא נאצית ידועה. הטמבלים שהניפו את השלטים, כמובן, לא הבינו מה הם מניפים.

לפני כחודש, בהפגנת הימין למען הרוצח אלאור אזריה, נראה שלט שאומר "הכבוד שלי הוא נאמנות", סיסמת האס.אס. גם שם יש להניח שמדובר היה בהטרלה, שהמטרה שלה היא להראות שהימין הישראלי בחלקו לא יודע את זה, אבל הוא נאצי: הוא מאמץ סיסמאות נאציות בלי להרהר. (כמובן, חלקים בימין היהודי משתוקקים אקטיבית לכך שהנאצים יסכימו לקבל אותם, אבל זה סיפור אחר.)

והנה, השבוע, ההטרלה של לפני שנתיים הפכה לסיסמה רשמית של הממסד הישראלי. בטקס הממלכתי ביותר של השנה האזרחית הישראלית, טקס הדלקת המשואות ערב יום העצמאות, יצרו הדגלנים את המילים "עם אחד, מדינה אחת".

ניתן למי שארגן את הטקס הזה את ההנחה שהוא לא יודע מאיפה שאולה הסיסמה הזו, אבל אירונית, בשבוע שבו כל הממסד הציוני מסתער על סגן הרמטכ”ל שאמר שיש סממנים מדאיגים בחברה הישראלית, הגיע הטקס הרשמי ביותר של המדינה והוכיח שהוא צדק יותר ממה ששיער.

תגובה אחת

 1. יגאל בור
  יונ 04, 2016

  מגעיל.
  יהודים, ישראלים, ילידי הארץ, מורידים כבודנו לאשפתות.
  51 אחוז של העם הם מושחתים: 49 אחוז הם אנשים טובים, מתנדבים, תורמים, חרוצים, שומרי-חוק, משלמי-מיסים, שרתו בצהל בנאמנות, הורים נהדרים, שכנים מכובדים, מכבדים את הזלת. ושווים לא פחות לפרחחים באתר המזורגג הזה.
  יגאלבור,
  חוגג את אהבתו לישראל ולתושביה 77 שנות חיים

  להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew