כמטריילס ואילומינטי: אתר היכרויות חדש לחסידי תיאוריות קונספירציה

בכל רחבי העולם מתרחשת התעוררות גדולה ועיניהם של אנשים נפקחות ורואות את המציאות האמיתית – ולא כפי שהיא מוצגת לנו על ידי אלו שמושכים בחוטים מאחורי הקלעים.

קהל חסידי תיאוריות הקונספירציה הולך וגדל, ועכשיו יש גם אתר היכרויות חדש המיועד במיוחד לו: Awake Dating.

הנרשמים לאתר ההיכרויות מתבקשים לבחור את תחומי העניין שלהם מתוך רשימה ארוכה מאוד שכוללת עשרות נושאים בהם הטיית מזג אוויר, עב"מים, אילומינטי, בסיסים תת-קרקעיים, הבונים החופשיים, יבשת אטלנטיס, סדרת פיבונאצ'י, ממשלת צללים, מעגלי תבואה, שמניזם וכשפים, כוכב לכת X (ניבירו), ננוטכנולוגיה, הדליפה הגרעינית בפוקושימה ואירועי ה-11 בספטמבר 2001.

בהמשך, על ידי הצלבה של תחומי עניין, מקום מקורים ופרטים נוספים, יכולים משתמשי Awake Dating לחפש את הזיווג המושלם.

לדברי מייסד Awake Dating, ג'רוד פידן, משתמשי האתר הם בדרך כלל אנשים שחקרו בעצמם נושאים והגיעו למסקנותיהם בכוחות עצמם, ובזכות מחקר זה וחשיבה ביקורתית, הם התעוררו מהחלום הכוזב שיצרה תרבות הצריכה.

"כשאתה מכיר באמיתות חברתיות מטרידות ומדבר עליהן, אנשים רבים שעדיין לא חקרו את הדברים בעצמם, מתרחקים ממך", אמר פידן. "בני משפחה, חברים לשעבר ועמיתים לעבודה יעדיפו למתג אותך כ'משוגע' בגלל שאתה מדבר על האמיתות שלך".

פידן גם נמנע משימוש במונח "חובבי תיאוריות קונספירציה" לתיאור משתמשי אתר Awake Dating, ובמקום זאת מכתיר אותם בתור "אנשים שהקדימו לאמץ את האמיתות המטרידות" שרובנו מעדיפים להתעלם מהן.

Awake Dating אינו אתר ההיכרויות הראשון הפונה לקהל תיאוריות הקונספירציה, וקדמו לו אתרים כמו Paranormal Date ו-Dating Freedom Lovers.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יסמין
    נוב 06, 2017

    אתר הקונספירציות של ישראל קונספיל . http://www.conspil.com/

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew