ענף זיוף תעודות הזהות משגשג בקרב בני הנוער בישראל

ענף הזיופים של תעודות הזהות משגשג בקרב בני הנוער בישראל ונראה שאין סוף ליצירתיות שהם מגלים בזיוף תעודות, לאחר ששלל האיסורים המוטלים על כל מי שצעיר מגיל 18 – החל מכניסה למועדונים וחלה ברכישת אלכוהול – עודדו בני נוער רבים לנסות לזייף את גילם.  

"מה שצריך לעשות בשביל לשנות את התעודה כדי שהיא תהיה תקפה, זה פשוט לשנות ספרות בתוך תעודת הזהות", סיפרה ת', קטינה שמזייפת תעודות זהות, לחדשות ערוץ 2.

"או שמשנים את הספרה האחרונה בשנה או שמשנים את הספרות בחודש. הבעיה שהפונט של תעודת הזהות הוא נורא בעייתי, אז אני מעתיקה אותו ככה שזה ייראה שאני ילידת ינואר. זה בעצם מראה שאני מעל גיל 18", הסבירה.

תלמיד כיתה י"א, בעל יכולות בעיצוב גרפי, סיפר כי זיוף תעודות הזהות הוא תופעה נפוצה בקרב בני הנוער: "זה קורה הרבה", אמר לחדשות ערוץ 2. "כמעט לרוב החברים שלי יש שתי תעודות זהות".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew