סקר: רבע מהצעירים בארה"ב מעדיפים פגיעת מטאור על היבחרות טראמפ או קלינטון

אחד מכל ארבעה צעירים בארה"ב היה מעדיף פגיעת מטאור עצום שיהרוס את כדור הארץ על פני אפשרות שדונלד טראמפ או הילרי קלינטון ייבחרו לנשיאות ארה"ב – כך עולה מסקר שנערך באוניברסיטת מסצ'וסטס.

23% מבין מתוך 1,249 האמריקאים בני 18-35 שהשתתפו בסקר אמרו כי יעדיפו השמדה מטאורית על פני טראמפ או קלינטון בבית הלבן. 53% אמרו כי יעדיפו פגיעת מטאור על היבחרות המועמד הרפובליקאי טראמפ לנשיאות, ו-34% העדיפו זאת על פני נצחון של המועמדת הדמוקרטית קלינטון בבחירות.

יתר על כן, 67% אמרו כי יעדיפו שהנשיא הבא ייבחר בהגרלה אקראית מאשר נצחון של טראמפ, ו-39% יעדיפו בחירה של הנשיא בהגרלה על פני נצחון של קלינטון בבחירות.

"כמובן שאנחנו לא חושבים שהם רציניים", הסביר עורך הסקר ג'ושואה דייק, אבל נכונותם להעדיף השמדה של האנושות על ידי מטאור על פני נצחון המועמדים לנשיאות היא "סימן לחוסר שביעות הרצון שלהם מהמעומדים והבחירות של 2016".

עם זאת, ברשתות החברתיות יש כבר מי שמנסים להריץ מטאור ענק כמועמד בבחירות לנשיאות ארה"ב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew