זהירות! קוצב הלב שלך מרגל אחריך

אחרי שגילינו שהטלפון הסלולרי מסגיר כל תנועה שלנו, שמצותתים לנו באינטרנט ושהטלוויזיה החכמה מרגלת אחרינו, כעת מתברר שאפילו קוצב לב יכול להסגיר אותנו.

המשטרה בארה"ב עצרה לאחרונה תושב מדינת אוהיו והגישה נגדו כתב אישום על סמך נתונים שנלקחו מקוצב הלב שלו. לפי האישומים, רוס קומפטון בן ה-59 הצית את ביתו בעיר מידלטאון ב-19 בספטמבר 2016 מתוך כוונה לקבל את כספי הביטוח, אולם הצהרותיו בחקירה עמדו בסתירה לנתונים מקוצב הלב שלו.

לדברי השוטרים קומפטון אמר להם כי לאחר שפרצה שריפה בביתו, הוא הספיק לארוז חפצים במזוודות ולזרוק אותן דרך החלון לאחר ששבר את הזכוכית בעזרת מקל הליכה. לדבריו אחר כך הוא סחב את החפצים למכוניתו.

אלא שדו"ח קרדיולוגי שהופק על סמך נתוני קוצב הלב של קומפטון, ואשר הוגש לבית המשפט, לא תאם את הצהרותיו וקבע כי "מאוד לא סביר להניח" שהוא ביצע את כל הפעולות שתיאר בפרק הזמן הזה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew