ארץ אוכלת יושביה

ומה אם זה נכון? ואם חריקת הבלמים, ואחריה רעש ההתנגשות, והסירנה של האמבולנס אחר כך, אינם אלא אסוציאציה שרירותית? כמו חתול שחור שחצה את דרכך בבוקר ואסון שהכה בך בערב.

ומה אם גישושי האצבעות, ואחר כך הנשיקה הראשונה, והאהבה הבוערת שבאה אחריה, הם רק רצף אקראי של אירועים, שכל ניסיון לסדר אותם על פי תבנית של סיבה ותוצאה נידון מראש כישלון?

ואולי אנחנו לבד. מרחפים בין משק כנפי פרפר לסופת טורנדו בצדו השני של העולם. בלתי תלויים. מסתובבים על ציר משלנו. בלי הֶקשר, זמן או מקום. כמו עץ זית שנעקר ביום שישי, קטע בחומת הפרדה שנבנה בשבת, ופיגוע ביום ראשון.

כמו רעם התותחים, ואחריו העשן המיתמר מעבר קווי האויב, ואז גופות הילדים המרוטשות.

ואולי באמת אין טעם לנסות להבין את פשרם של דברים. אין טעם לרקום חלומות או לפעול לתיקון עולם. וכל שנותר הוא לקבל את המציאות כפשוטה. להשלים עמה בשלווה, כמו כלב זקן בזרועות בעליו, רגע לפני המתת חסד.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew