רוקדים על הדם

הנוסעות לידי ברכבת דיברו בצקצוק לשון על מועדון לילה בתל אביב שלא נתן לחייל במדים להיכנס בגלל אלימות צה"ל בשטחים. מצדי השני ישב חייל מג"ב מנומנם, הרובה שלו, מצויד במטול רימונים, מונח על ברכיו, הקנה מכוון אלי.

בגלי צה"ל דיווחו כי החייל שסירב לעזוב את מועדון הלילה צעק "תוריד את היד שלך" לעבר בעל המקום שדרש ממנו לצאת. ואני נזכרתי באמו של חייל אחר, שצעקה "מי יודע איזה נשק היה לך בבית" לעבר הרופא הפלסטיני מבית חולים תל השומר, אחרי שצה"ל הרג את שלוש בנותיו בעזה. חשבתי על הקצין שהחזיק במרפקו של פלסטיני כפות בכפר ניעלין בזמן שהורה לירות בו. (מה היתה צועקת אמו? מה היו אומרות על כך בנותיו?).

רצף בלתי נגמר של מעשי נבלה שמסתיים, איך לא, בלוע הרובה של המג"בניק שיושב לידי. הוא קורא עיתון עכשיו, נלחם בשינה כדי לא להירדם. בוהה בכותרת על חיילים שהפכו גג של בניין מגורים בחברון לדיסקוטק. החייל מתנמנם. העיתון נשמט מידו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew