האח הגדול הגיע לבית האח הגדול

שוטרים הגיעו לבית "האח הגדול" בנווה אילן בגלל אמירות של אנדל קבדה – מתמודד בתוכנית שהתבטא נגד המשטרה וביקר את יחסה ליוצאי אתיופיה – ודרשו את חומרי הגלם בהם מוקלטים דברי הביקורת שלו על המשטרה, דיווח אתר ynet.  

ההפקה סירבה למסור את החומרים ותערער ככל הנראה על הבקשה. גורמים בהפקת התוכנית כינו את הדרישה "מוזרה", זעמו עליה, וטענו כי מדובר ב"סתימת פיות ובביקורת לגיטימית שהעביר המתמודד נגד המשטרה".

במהלך העונה הנוכחית של "האח הגדול" העביר אנדל ביקורת על התנהלות המשטרה כנגד יוצאי העדה האתיופית ואף סירב לקחת חלק במשימה שבה נדרשו המתמודדים להתחפש לשוטרים, זאת לדבריו כאמור בגלל היחס האלים לקהילת יוצאי אתיופיה. חלק מהתבטאויותיו של אנדל כללו את המילה "נאצים", אולם אמירה זו גונתה בשידור על ידי הפקת התוכנית.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "הוגשה תלונה ונפתחה חקירה", אולם התגובות המעניינות באמת היו אלו של הגולשים. "מזל שהכל מצולם שם, אחרת הוא היה מואשם גם בתקיפת שוטרים", כתב מגיב אחד. "גדול: האח הגדול הגיע לבית האח הגדול", כתב אחר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew