חוקרת: להפליץ ליד בני זוג – מחזק את מערכת היחסים

לא מעט אנשים נמנעים מלהפליץ בפני בני הזוג שלהם מחשש ששחרור גזים ליד אהוביהם עלול איכשהו לפגוע במערכת היחסים. אולם מתברר כי ההפך הוא הנכון, וכי נפיחות במערכת יחסים דווקא תורמות לחיזוק הקשר.  

הפסיכולוגית האמריקאית ליאה דה-סיזר טוענת כי מערכות יחסים טובות וממושכות מבוססות על אמון וכנות מוחלטים – שאותם משיגים על ידי התנהגות טבעית ככל האפשר.

לדבריה, אנשים רבים חוששים להתנהג בחופשיות במחיצת בני זוגם, אולם זו טעות. "אין מה לחשוש מלהפליץ כשנמצאים במחיצת בני הזוג – זה דבר טבעי לחלוטין כמו לצחוק, לבכות או להיות רעבים", אמרה.

שחרור תרועה קולנית וריחנית בחברת בן או בת הזוג גם יכול להיות דבר מצחיק, ולהוליד בדיחות משותפות ולחזק את הקשר, הוסיפה.

נפיחה בפני האהובים שלכם גם מעידה על כך שמערכת היחסים ביניכם כנה יותר, ומשדרת מסר לפיו אינכם מסתירים סודות זה מזה. אם אינכם מרגישים צורך להסתיר גזים במערכת העיכול, למה שתרצו להסתיר משהו אחר?

דה-סיזר סיפרה כי הפלוץ הראשון שלה בפני מי שלימים הפך לבן זוגה לחיים, שינה את מערכת היחסים שלהם לנצח. "באותו הרגע הוא הבין שהוא הולך להיות איתי כל חייו", אמרה.

אז תפליצו כאוות נפשכם – כי יכול להיות שזה מה שיקפיץ את הקשר שלכם לרמה הבאה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. Yoyo
    מרץ 31, 2017

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew