המשטרה מקימה תנועת נוער; "נחנך לציות לחוק"

ישראל עושה צעד נוסף בדרך להפיכתה למדינת משטרה עם הקמתה של תנועת נוער חדשה של המשטרה שמטרתה לחנך את בני הנוער לציות לחוק.

מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך הודיע בכנס הרצליה כי משטרת ישראל תחל בעוד כשלושה חודשים בהקמת תנועת נוער ייעודית, בתקווה שחבריה יתגייסו בעתיד לשורות המשטרה.

חניכי התנועה יקבלו העשרה ודגשים בנושאי משטרה כמו ציות לחוק, ישתתפו בסדנאות חבלה, הרצאות על סמים ואלכוהול ועוד.

"אנחנו מאמינים בחינוך דרך בני הנוער ונפעל להעלאת נורמת הציות לחוק", אמר אלשיך בנאום בכנס הרצליה. "בספטמבר 2017 נקים פיילוט של הרעיון בכמה ערים כדי לחולל שינוי בנורמה של אי-ציות".

אלשיך הסביר כי התגבשות הרעיון החלה במכתב ששלח לו ילד בן 11 ובו ביקש ממנו להקים "משטרת ילדים". לדבריו, הוא נפגש עם הצעיר ש"גיבש תכנית מאוד מעניינת" וציין כי השיחה ביניהם הייתה מרתקת. בין הדברים שנידונו בין המפכ"ל לילד היו העובדה ש"ילדים עוברים על החוק וההורים שלהם משמשים עבורם דוגמה שלילית".

עמיר שיבי

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew