נקמת ההומואים: הכירו את יחידת הגאים שנלחמת בדאעש

"כוחות הגרילה העממיים המהפכניים הבינלאומיים", ארגון אנרכיסטי הנלחם נגד דאעש בסוריה לצד המיליציה הכורדית YPG, הודיע על הקמתה של יחידה צבאית ראשונה של להט"בים.

היחידה, ששמה הוא "צבא ההתקוממות והשחרור הקווירי", או בקיצור TQILA (טקילה), נלחמת נגד אנשי המדינה האיסלמית בעיר א-רקה בצפון סוריה תחת דגל הגאווה. סמל היחידה הוא רובה קלשניקוב מתחת לסמל האנרכיזם על רקע ורוד.

"חברי 'טקילה' צפו בזעזוע בכוחות פשיסטיים וקיצוניים סביב העולם תוקפים את הקהילה הגאה ורוצחים אין ספור מחברי הקהילה בטענה שהם 'חולים' ו'מתנהגים באופן לא טבעי'," נאמר בהודעה שפירסמה היחידה החדשה.

"לא יכולנו לשבת בחיבוק ידיים מול הצילומים של הומואים נזרקים מגגות ונסקלים למוות על ידי דאעש. השנאה וההתקפות נגד קווירים, טראנסים ואנשים אחרים שאינם עונים לבינאריות מגדרית אינה מאפיינת רק את דאעש", נכתב בהודעה. "שמרנים נוצרים בעולם הצפון-מערבי גם הם תוקפים להט"בים וקווירים בניסיון להשתיק אותם ולמחוק את קיומם".

"אנו רוצים להדגיש כי הומופוביה, קווירפוביה וטרנספוביה אינם טבועים באיסלם או בכל דת אחרת. למעשה, אנחנו מכירים מוסלמים, יהודים, נוצרים, הינדים ובודהיסטים רבים שמקבלים בברכה את ייחודיותם של אנשים שאינם הולכים בתלם, ושחלקם קווירים בעצמם. אנו עומדים לצדם במאבק נגד פשיזם, עריצות ודיכוי".   

"השיבו אש! המתרוממים האלה הורגים פשיסטים!", נחתמה ההודעה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. Nick
    יול 29, 2017

    שימותו אלה ואלה.
    גם ככה יש פיצוץ אוכלוסין בעולם.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew