סקר חדש: רבע מהאנשים נפצעים בזמן עיצוב שיער הערווה

למעלה מרבע (26%) מהגברים והנשים שמעצבים את שיער הערווה שלהם, פצעו את עצמם בזמן שעשו זאת, לפי סקר שנערך בארה"ב.

הפציעות כוללות מקרים קלים כמו גירויים של העור מסכין גילוח או משעווה, וזיהום זקיקי שיער, אך גם מקרים חמורים יותר כמו חתכים, כוויות משעווה חמה ופריחות בעור. עם זאת, רק 1.4% מהפציעות דרשו טיפול רפואי, ורק במקרים נדירים נדרשה התערבות כירורגית בניקוז מורסה או תפרים לריפוי פציעות.    

טיפוח השיער בחזית איברי המין, בין אם הוא מתבצע באמצעות מספריים, שעווה, סכין גילוח, לייזר או שיטות אחרות, נפוץ יותר אצל נשים (85%) מאשר אצל גברים (67%), ויותר נשים העידו על עצמן כי נפצעו במהלכו (27%) מאשר גברים (24%).

לפי הסקר מקוון שכלל כ-7,500 בני אדם, צעירים וצעירות נוטים להיפצע יותר מאשר גברים ונשים מבוגרים יותר, וכך גם גברים שעירים יותר (או לפחות גברים שתופסים את עצמם כשעירים יותר) ביחס לפחות שעירים.

אבל הנתון בסקר שבאמת יגרום לכם למרוט את השיער הוא ששליש מאלו שפצעו את עצמם, נפצעו לפחות חמש פעמים.

עוד עולה מהסקר כי מרבית מסירי שיער ערווה עושים זאת בעמידה, וכחמישית עושים זאת בישיבה. אחד מ-10 עושים זאת בשפיפה או בשכיבה.  

מספר הפציעות בארה"ב כתוצאה מטיפוח שיער הערווה נמצא במגמת עלייה, ומספר הפניות לטיפול חירום רפואי הקשור לפציעות אלו זינק כמעט פי תשע בין השנים 1991-2013.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew