כלב נבחר לכהונה שלישית כראש העיר

בימים שבהם מצביעים ברחבי ארה"ב מאבדים אמון בנבחרי הציבור, תושביה של עיירה קטנה במדינת מינסוטה בחרו כמעט פה אחד בראש העיר לכהונה שלישית. אבל מה שבאמת מעניין זה שראש העיר הפופולרי הוא כלב העונה לשם 'דיוק'.

דיוק, כלב הרים פירנאי בן תשע, נבחר לראשונה לראש העיר קורמורן בשנת 2014. זכייתו בבחירות אירעה כמעט במקרה.

העיירה, שאוכלוסייתה מונה מעט יותר מאלף תושבים, החליטה באותן בחירות כי כל מי שרוצה להצביע ישלם דולר אחד. רק 12 תושבים טרחו לשלם, ודיוק זכה ברוב קולותיהם תוך שהוא גובר על המתחרה האנושי שהתמודד מולו. "מסכן ריצ'רד שרבוק, בעל חנות בעיירה, הוא לא השיג אפילו מחצית מהקולות שדיוק השיג", סיפרה באותה עת תושבת המקום, טרישה מלוני.

תושבי קורמורן היו כנראה שבעי רצון מתפקודו של דיוק כראש העיר, שכן הם חזרו ובחרו בו לכהונה נוספת עוד פעמיים, האחרונה בהן באוגוסט 2016 – אז זכה ברוב גורף. מתוך 50 מצביעים באותן בחירות, רק שניים בחרו במתחרה האנושי של דיוק, ואחד הצביע לבת זוג של דיוק, לאסי.

תושבי קורמורן טוענים כי דיוק עשה נפלאות לעיירה, וסייע להאט את מהירות נסיעת המכוניות רק בזכות העובדה שהוא משוטט בסקרנות על הכביש הראשי.

"אני לא מסוגלת לדמיין מישהו שמסוגל לייצג את העיירה שלנו טוב יותר", אמרה אחת התושבות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew