בוז לכחולי המדים: סקר חדש מצא כי לרוב אזרחי ישראל אין אמון במשטרה

יחסי הציבור הישראלי והמשטרה במשבר: סקר חדש שנערך עבור עמותת יוזמות קרן אברהם מצא כי לראשונה לרוב אזרחי ישראל אין אמון בכחולי המדים.

על פי הסקר, 54% מהיהודים בישראל הם חסרי אמון בארגון שאמור לשמור על ביטחונם האישי, ובקרב האוכלוסייה הערבית שיעור חוסר האמון גבוה אפילו יותר ומגיע ל-59%.

תוצאות הסקר מצביעות על הידרדרות חדה באמון הציבור במשטרה בשנים האחרונות. בסקר דומה שנערך עבור קרן אברהם בשנת 2014 נמצא כי רק 25% מהנשאלים היהודים הביעו חוסר אמון במשטרה, לצד 41% בקרב הערבים.

הסקר החדש מצא עוד כי הן החברה היהודית והן החברה הערבית אינן מרוצת מפעילות המשטרה ביישובי מגוריהם. הממוצע הארצי בחברה היהודית עומד על 53% שאינם מרוצים מפעילות המשטרה ביישובם, ואילו בחברה הערבית הממוצע גבוה יותר ועומד על 61%.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew