מדינת ויימר: התנועה למען מדינה יהודית בתורינגיה

"התנועה למען מדינה יהודית בתורינגיה" שואפת להקים מדינה יהודית בגרמניה שבירתה ויימאר, ונועדה להיות פתרון לטראומה היהודית, לאשמה הגרמנית, לקונפליקט במזרח התיכון, לדיכאון המזרח גרמני, ולבעיות עולמיות שונות.

"מדינת ויימר אינה מבקשת להחליף את מדינת ישראל שבמזרח התיכון, כי אם להקים מדינה יהודית אחרת: מדינה שתבקש להחיות את חזון אור לגויים, ואת התרבות והרוחניות היהודית. לצד זאת תשאף מדינת ויימר להיות מעון של שלום ושלווה, שיקיים את ההבטחה הציונית שנכזבה – ההבטחה להקים בית נורמלי ובטוח ליהודים".

התנועה למען מדינה יהודית בתורינגיה, שהוקמה באופן רשמי ב-22 ביוני 2008, הספיקה לעורר ביקורות רציניות עד שעמום (למשל כאן וכאן), בטרם התברר כי למעשה מדובר בפרויקט הגמר של רונן אידלמן בלימודי תואר שני באמנות רחוב באוניברסיטה לאמנות של ויימר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew