טרוריסטים חטפו את רונלד מקדונלד והוציאו אותו להורג

ארגון מחתרתי מפינלנד בשם "צבא שחרור המזון" (FLA) חטף בתחילת פברואר 2011 את הליצן רונלד מקדונלד ואיים להוציא אותו להורג בתוך שבוע אם רשת המזון המהיר מקדונלדס לא תספק תשובות על שמונה שאלות הנוגעות לאופן שבו החברה מייצרת את מוצריה. צבא שחרור המזון אף פירסם סרטון המתעד את חטיפתו של רונלד מקדונלד, לאור יום, מסניף רשת מקדונלדס.

כעבור זמן קצר פירסם הארגון סרטון נוסף בו נראה רונלד עם שק על ראשו מוקף בחמישה אנשים החובשים כובעי גרב שחורים. "אנחנו צבא שחרור המזון, ומקווים שפעולה קיצונית זו תקדם אותנו לעבר מזון טוב ובטוח יותר בעתיד", נאמר בהודעה שפירסם הארגון באתר האינטרנט שלו. "בתחילת השבוע חטפנו את רונלד מקדונלד מסניף של רשת מקדונלדס. במקרה שלא תספקו תשובות על כל השאלות שהצגנו, נוציא את רונלד להורג ביום שישי, ה-11 בפברואר, בשעה 18:30".

"לא נשתוק עוד בשעה שהמזון שאנחנו אוהבים נהרס בשל תאוות בצע ואדישות", נכתב בהודעה, שבסופה הוצגו למקדונלדס שמונה שאלות הנוגעות בין השאר לתהליך ייצור מזון הרשת, כמות הפסולת שהיא מייצרת, אחריותה להשמנת יתר של לקוחות וסירובה להשתמש בבשר אורגני.

עם זאת, מקדונלדס סירבה להיענות לדרישות צבא שחרור המזון, וכמובטח, ב-11 בפברואר 2011, בשעה 18:30, החוטפים הוציאו את רונלד להורג בעריפת ראש.

משטרת פינלנד הצליחה בהמשך לאתר את גופת רונלד מקדונלד ועצרה שניים מאנשי צבא שחרור המזון, בהם האמן הפיני יאני לינולן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew