"נמשיך להציל בעלי חיים עד שהכלוב האחרון יהיה ריק"

בליל הראשון של ינואר 2011, פעילי זכויות בעלי חיים בספרד פרצו למתקן גידול של כלבי ביגל המיועדים לניסויים, ושחררו 36 כלבים. המתקן, הנמצא בחבל קטלוניה, שייך לחברת הרלן, אחת הספקיות הגדולות בעולם של בעלי חיים למעבדות. הרלן גם מפעילה סניף גדול בישראל, והיא הספקית העיקרית של בעלי חיים לניסויים בישראל.

בהודעה אנונימית שפורסמה אחרי שחרור הכלבים נאמר כי כל הפעילים שהשתתפו בפעולה הם טבעונים ומתנגדים לסוגנות. "אנחנו רוצים לקדם חברה נטולת אפליה, אשר בה בעלי חיים שאינם בני אדם אינם נתפסים כיצורים נחותים שמהווים משאב, אלא כפרטים שיש לכבד את זכויותיהם", נכתב בהודעה. "נמשיך להציל בעלי חיים ולהוקיע את הניצול שלהם עד שהכלוב האחרון יהיה ריק וצורות אחרות של דיכוי בעלי חיים יחלפו מהעולם".

צפו בצילומים מפעולת שחרור הכלבים.

לקריאה נוספת על החזית לשחרור בעלי החיים:

אינגריד ניוקירד, נשיאת הארגון הגדול בעולם להגנה על בעלי חיים, כותבת על טיבו ומהותו של המרכיב המיליטריסטי הבלתי חוקי של התנועה לשחרור בעלי חיים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew