הנוודים: הישראלים שוויתרו על מגורי קבע ובחרו לנוע בדרכים

בזמן שרוב האנשים נאבקים לשלם שכר דירה או משכנתא, ישנם ישראלים שבחרו לא להשתתף במשחק הזה. הם בחרו לחיות בדרכם, ללא ארבע קירות קבועים שמקיפים אותם, אלא בתנועה מתמדת.

כך למשל, מיכל ורועי, קנו משאית ישנה והפכו אותה לדירת מגורים, שהיא גם המשרד וגם המחסן. בארבע השנים האחרונות, הם נודדים ברחבי הארץ – כל כמה ימים במקום אחר. "לוקח לנו חמש דקות לנקות את הבית, שעה לפסח", מעיד רועי.


יש גם ילדים שחיים על גלגלים. הללי מטיילת בעולם עם שלושת ילדיה כבר יותר משבע שנים והם עברו כבר יותר מ-14 מדינות. המסע הזה התחיל דווקא בטרגדיה, כשאבא של הללי נפטר בגיל צעיר יחסית. "הוא מת בגיל 63, ולא רציתי שאגיע לגיל הזה ואומר – הייתי רוצה לחיות אחרת. עכשיו אם אני אמות אני אוכל להגיד – היה סבבה". הטיול, לפי הללי מממן את עצמו, כשהיא מתפרנסת מכתיבה למגזינים בעברית ובאנגלית, יעוץ למשפחות שרוצות לטייל ובלוג שהיא מתחזקת.

דין ודיוויד מציגים את הגרסה המודרנית של הנוודות. שניהם אנשי היי טק שהבינו שלא חייבים להגיע למשרד כל בוקר בשביל לעבוד. "נוודות דיגיטלית" היא קהילה עולמית, ומורכבת מאנשים שהלפטופ הוא חברם הטוב ביותר, והם יכולים לעבוד בזכות רשת האינטרנט מכל מקום בעולם.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew