חומת הבושה

ראשית כל, 'אין לשפוט ספר על פי הכריכה שלו"… הכותרת אך ורק מרמזת על הבושה שאתה, קורא יקר, (אולי) תשליך עלי מכיוון שעשיתי משהו גס רוח עד כדי כך שמגיע לי להישרף בגיהנום. אני יודעת שתיבת הדואר שלי תכף תתמלא שוב באיומים וכעס – אז לכל האנשים שמקלידים כרגע את זעמם, חסכו לעצמכם את המאמץ. אני אפילו לא פותחת אותם.

אחרי ההסתבכות שלי במצרים, ידעתי שאני רוצה למתוח אפילו יותר את גבולות הדת והפוליטיקה. להפיל את החומות שנבנו בניסיון לשלוט איכשהו בכל הנשמות שנודדות על הכוכב הזה. במילים אחרות, רציתי להציג את הדת האישית שלי בעולם שבו חירות הופכת למוצר מותרות.

חירות זו, הפעם, נלכדה בעדשתו של הצלם מתיאס למברכט בטיול בן שלושה ימים ברחבי ישראל. מתל אביב לירושלים, לים המלח וחזרה.

אני לא יודעת אם זה היה צירוף מקרים, אבל בדיוק ביום שבו הגענו לירושלים נפתחה שגרירות ארה"ב בעיר, וישראל חגגה 70 שנים להכרזת העצמאות. ובזמן שבירושלים חגגו, אני נהניתי משמש אחר הצהריים על הגג – במה שהיתה סדרת הצילומים האחרונה של הטיול.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew