שיא האירוניה: עזרא נאווי מואשם בהפרת הסכם אוסלו

הפרקליטות הודיעה ב-24 במאי 2018 לפעיל השמאל עזרא נאווי על החלטתה להגיש נגדו כתב אישום בגין הפרת החוק ליישום הסכמי אוסלו, במה שעשוי להיות שיא אירוניה חדש.

הסעיף בחוק ליישום הסכמי אוסלו, שבגינו מואשם נאווי, אוסר מסירת מידע לרשות הפלסטינית, וזו הפעם השנייה בלבד שנעשה בו שימוש, דיווח עיתון "הארץ".

המידע שמסר נאווי לכאורה היה נגד סוחר קרקעות שניסה למכור קרקעות ליהודים בדרום הר חברון, ונחשף בתחקיר של "עובדה", שהתבסס על מידע שנמסר לתוכנית מידי ארגון הימין "עד כאן".

על פי סעיף 7 לחוק שבגינו מואשם נאווי, נאסר על ישראלים לעבוד בשירות כוחות הביטחון הפלסטיניים או לשתף עמם פעולה. הפרקליטות עשתה בו שימוש נדיר: ככל הידוע, עד היום הוגש כתב אישום אחד בגין הפרתו, נגד פלסטיני תושב מזרח ירושלים ששירת בכוחות הביטחון הפלסטיניים. מעולם לא הוגש כתב אישום כזה נגד יהודי.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} donation plus {fee_amount} to help cover fees.

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.