פשקווילים של המועצה הפסטפארית הראשית

חסידי המועצה הפסטפארית הראשית לישראל (מפר"ש), הגירסה היהודית של כנסיית מפלצת הספגטי המעופפת, תלו פשקווילים (כרזות קיר) המתריעים כי רעשי האדמה שפקדו לאחרונה את ישראל נבעו מכך שאנשים אינם מקפידים להתלבש כמו פיראטים.

"אנו מזמינים את הקהל החרדי לחזור בתשובארררר!", נכתב בכרזות, "ללבוש את מיטב מחלפותיו ורטייה מהודרת, ולחבור אלינו בתפילה שקטה".

עיקר האמונה של כנסיית מפלצת הספגטי המעופפת, הידועה גם כדת הפסטפריאניזם, הוא שמפלצת ספגטי מעופפת בלתי נראית יצרה את היקום לפני כ-5,000 שנה לאחר ששתתה יותר מדי.

התלבושת המסורתית של מאמיני "הוד אטריותה" הינה לבוש שודדי ים, שכן פיראטים נחשבים לפסטפריאנים המקוריים. יתר על כן, הירידה המתמשכת במספר שודדי הים בעולם מאז המאה ה-19 אחראית לאסונות טבע כמו רעידות אדמה, כמו גם לשינויים אקלימיים, לפי הדת הפרודית.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew