מתגייסים למען הבני דודים: מוסלמים תרמו מיליון דולר למען קורבנות הטבח בפיטסבורג

מוסלמים בארה"ב גייסו מיליון דולר בקמפיין מימון המונים למען משפחותיהם של קורבנות הטבח בבית הכנסת "עץ החיים" בעיר פיטסבורג.

העמותות המוסלמיות-אמריקאיות Celebrate Mercy ו-MPower Change גייסו למעלה מ-180 אלף דולרים במסגרת הקמפיין "מוסלמים מאוחדים למען בית הכנסת בפיטסבורג".

"אנו מבקשים להגיב על הרשע בעשיית טוב, כפי שאמונתנו המוסלמית מלמדת אותנו, ולהעביר במעשה הזה מסר חזק של חמלה כלפי הקהילה היהודית – בני דודנו האברהמים", אמר מנהל Celebrate Mercy, טארק אל-מסידי.

"דרך הקמפיין הזה, אנו מקווים להעביר מסר מאוחד מצד הקהילות היהודיות והמוסלמיות לפיו אין מקום לשנאה ואלימות מסוג זה באמריקה או בכל מקום אחרי בעולם".

"אנחנו רק רוצים לדעת למה אתם זקוקים", אמר מנהיג המרכז האיסלמי בפיטסבורג, בו גויסו יותר מ-70 אלף דולרים למען קורבנות הטבח. "אם אתם זקוקים לאנשים שיעמדו מחוץ לבית הכנסת כדי להגן עליכם, אמרו לנו. אנחנו נהיה שם".

קמפיין מימון המונים נוסף למען משפחות קורבנות הטבח, שהשיק שי חאטירי – סטודנט מאיראן הלומד באוניברסיטת אריזונה בארה"ב – כבר הספיק לגייס יותר מ-820 אלף דולרים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew