מיליונר נדרס למוות על ידי הכלב שלו

איש עסקים מיליונר שהיה מבכירי עסקי רפתות החלב באנגליה, נמחץ למוות על ידי מלגזה שבה נהג הכלב שלו, דיווח העיתון הבריטי בריסטול פוסט.

דרק מיד, שהחזיק בבעלותו גם סוסי מרוץ רבים, ירד לרגע מהמלגזה כדי לפתוח שער נעול כאשר כלבו – שאותו השאיר בתא הנהג – לחץ על ידית שגרמה למלגזה לנסוע קדימה ולהצמיד את מיד בעוצמה רבה לשער.

מותו נקבע במקום, וניתוח לאחר המוות העלה כי הוא מת כתוצאה מחנק ושברים בעמוד השדרה – שהן למרבה ההפתעה גם שתי סיבות מוות נפוצות אצל פרות שמתמוטטות קודם להבאתן לשחיטה.

לאחר התקרית שבה נהרג מיד ב-4 ביוני 2017, הוגשה לבית המשפט שאילתה בעניין נסיבות מותו של מיד. התשובה, שהתקבלה בנובמבר 2018, קבעה כי הרפתן המיליונר השאיר את הרכב בהילוך ולא הרים את בלם היד כשיצא מהרכב כדי לפתוח שער.

כלבו הקטן – מסוג ג'ק ראסל – החליט כנראה לנצל את ההזדמנות.

כלב מסוג ג'ק ראסל

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew