שכר ועונש: עובד הרס את המלון בגלל שלא קיבל משכורת

נהג מחפרון התנגש בכוונה תחילה בלובי של מלון חדש בבריטניה תוך ניפוץ דלתות הזכוכית וריסוק דלפק הקבלה, בגלל שכר עבודה בסך 600 ליש"ט שלא שולם לו על ידי הקבלן האחראי על עבודות הבנייה של המלון שהושלמו בדיוק באותו יום.

בסרטונים שתיעדו את האירוע נראה המחפרון הכתום, במשקל 2.5 טון, מטפס במעלה מדרגות הכניסה של מלון טרוולודג' בעיר ליברפול, קורע מהמקום את מסגרת הכניסה באמצעות הזרוע של המחפרון, ומנפץ את זגוגיות הדלתות. בהמשך מתקדם המחפרון עמוק לתוך אולם הקבלה תוך ריסוק קירות, תקרות ודלפק הקבלה.

באחד מהסרטונים נשמעים עובדים אחרים מריעים לנהג בעודם מצלמים את ההתרחשות בטלפונים שלהם, בעוד שעובדים אחרים מנסים למנוע ממנו להמשיך לזרוע הרס במלון שאמור היה להיפתח בימים הקרובים. אחד הנוכחים נשמע צועק בסרטון: "זה מה שקורה שלא משלמים לאנשים את השכר שלהם".

עמוד שנפתח עבור נהג המחפרון באתר המימון המונים GoFundMe במטרה לגייס עבורו את 600 הליש"ט שלא שולמו לו, גייס כמעט 5,000 ליש"ט בתוך יממה.

הנהג, שנמסר רק שמו הפרטי – ג'ון, טען כי שכרו לא הופקד כנדרש בחשבונו ביום שישי האחרון, ועמיתיו לעבודה אישרו כי העברת השכר לחשבונות העובדים בוצעה רק ביום שני.

"הוא לא בדק את חשבון הבנק שלו ביום שני בבוקר ולכן לא ידע שבעצם הוא קיבל את המשכורת. זאת הסיבה שהוא השתגע והרס את המקום", הסביר אחד העובדים.  

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew