מטפל המרה מפורסם בארה"ב התגרש מאשתו ויצא מהארון

דיוויד מתסון, אחד המומחים המפורסמים ביותר בארה"ב לטיפולי המרה ל"ריפוי הומוסקסואליות", התגרש מאשתו לאחר 34 שנות נישואים והתחיל לצאת עם גברים.

מתסון, מבכירי תנועת "אקס גייז" (גייז לשעבר) – הומואים שהצליחו להתגבר על המשיכה לבני מינם באמצעות טיפול – העביר בשנים האחרונות קורסים שמטרתם להפוך הומוסקסואלים להטרוסקסואלים, וגם סיפק שירותי ייעוץ אישיים במחיר של 240 דולרים לפגישה של שעה וחצי.

הוא אפילו כתב ספר בשם "להיות גבר שלם", ובו תיאר "מסע בן שש שנים בניסיון להבין ולענות על האתגרים הקשים איתם מתמודדים גברים בעלי נטיות הומוסקסואליות בלתי רצויות".

"נהניתי מנישואים מאושרים ומספקים עם אשתי במשך שנים רבות", כתב מתסון בפוסט שפירסם בפייסבוק ב-22 בינואר 2019. "בסך הכל זו היה קשר יפהפה והיותי 'סטרייט' הפכה לחלק מהזהות שלי".

"אבל חוויתי גם משיכה לגברים. רוב הזמן היא היתה ברקע. אבל לפעמים היא היתה כל כך חזקה שזה הכאיב לי וגרם לקשיים בנישואים שלי".

"כמו כן הבנתי שקשר אינטימי עם גברים כבר איננו דבר שאני רוצה להימנע ממנו. זה הפך לצורך שאינו פתוח למשא ומתן".

מתסון התייחס בפוסט גם לטיפולי ההמרה שביצע. "הייתי לכוד בכלא אידיאולוגי משלי", כתב "המגרעות שלי בתור מטפל נבעו מתפיסה צרה מדי של איך יכולה להיראות 'בריאות רגשית'. הן נבעו מההומופוביה שלי עצמי ומצרות אופקים".

"אם יציאתי מהארון יכולה להשפיע במשהו, מלבד על חיי שלי, היא יכולה לעודד אנשים באמת לבחור בנתיב החיים שלהם ולהרגיש בטוחים בו ללא פחד או אשמה – יגידו מה שיגידו אחרים", סיכם.

המהפך באורח חייו ובעמדותיו של מתיסון בא חודשיים בלבד לאחר שהפסיכולוג האמריקאי ד"ר נורמן גולדווסר, יהודי חובש כיפה המתמחה בטיפולי המרה, התגלה כהומוסקסואל ששיגר תמונות עירום שלו באפליקציות ייעודיות, בניסיון ליצור קשר מיני עם גברים אחרים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew