מניפסט החורף – תתכחשו לקיץ!

חם לכם? אין אוויר לנשימה? אתם מזיעים כמו בוילר והמהפכה שוב לא הצליחה כי שכחתם את המורדים בתנור? אל תאשימו את הממשלה, את בית הספר או את הצבא – תשרפו אותם. אך דעו לכם – הם אינם אלא כלי משחק בידיו של האויב האמיתי שלכם: הקיץ! – הגורם מספר אחד לתחלואי החברה שלנו, לסבל, לשחיתות, ולקצות העצבים השרופים.

ניסיתם פעם לדמיין ערס מגעיל, כזה עם חולצה פתוחה, שטיח וגורמט, בקוטב הצפוני? לא מסתדר כל כך נכון? בגלל שברגע שינחת פתית השלג הראשון ויכבה לערס את הסיגריה, הוא יהפוך לסבא בריטי חביב שיציע לכם תה ועוגיות טבעוניות.

השמש שרובצת עלינו 11 חודשים בשנה מייבשת לאנשים את השכל, וככה מתנוונת החשיבה העצמאית והיצירתית, ומתקבלים תוצרי לוואי כמו מנהלי בתי ספר וגנרלים. זה הכל קונספירציה, מסכת שקרים ושמן שיזוף! אם לא היה הקיץ, לא היו לנו בארץ ערסים, בתי ספר וחברה מיליטריסטית מדכאת שבה כולם הולכים לצבא.

עכשיו הקוראים המתחסדים שלי יגידו "אבוי ג'ון (עזרא) יקירי, זה פשוט חרפה וכלימה של בושה מה שקורה כאן, מי בכלל נתן לקיץ הזה להיכנס?" אתם!!! אתם הזמנתם את הקיץ במילים שלכם, במוזיקה שלכם, בבגדים, בהיתרבות ובייצור שלכם. בחיים שלכם.

בגלל משקפי השמש שאוטמים לכם את העיניים, לא ראיתם איך הפכתם לסוכני קיץ לכל דבר. אטומים שכמותכם, אתם כל כך ספוגים בבצורת ובקרם שיזוף ומקדם סינון והגנה, שאתם כבר לא מרגישים כלום! קליפות יבשות של הוויה מזויפת… כדאי שתתחילו לנשום את הריח שעולה מהאדמה אחרי הגשם הראשון. כי החורף כבר כאן, והחורף זה אנחנו. מיליציית החורף.

מיליציית החורף היא ארגון טרור הלוחם כנגד הקיץ, החום והבצורת למען הגשמתו של חורף נצחי בארץ אבותינו ועוונותינו. אנו נאבק ללא היסוס, ללא פשרות וללא כניעה באויבי החורף. נבעיר את אנשי הקיץ באח, ואת החזאים מהשירות המטאורולוגי, אותן רכיכות חסרות מעוף וכוח רצון משלהן, נצלוב על השבשבת!!

לא נשלים עם שטיפת המוח התקשורתית של תחזיות מזג האוויר, ולא נסכים לסבול עוד יום אחד של קיץ, כי הגיע יובש עד נפש! את כוחותינו נאחד למען בניית אמצעי הטרור האולטימטיבי: מכונת מזג אוויר שאתה נביא עננים! גשם זלעפות! סופת שלגים! ברד! רוח פרצים! קור כלבים! קיפאון, קרה וכפור! הוריקן, טורנדו וטייפון! שברי ענן נופלים משמיים! הצפות, שטיפות ושיטפונות! הפסקות חשמל! ערפל וסגריר! סערת ברקים! נטיפי קרח ושלוליות. ועוד הרבה הפתעות…

הצטרפו למאבק!
קחו את האקדח הגדול מהמגירה של אבא ותכניסו לשמש כדור בראש!
זרקו אבנים ובקבוקי תבערה על המכון המטאורולוגי!
קחו מחבט בייסבול ורוצו לחופי הרחצה!
קר לכם? תרקדו!
נרטבתם בגשם? תשבו ברוח!
צאו להפגין בכיכרות בדרישה לעננים, גשם ושלג.
ריקדו ריקודי גשם ועשו טקסים פגאנים.
סופת שלגים עכשיו!
התחזית למחר? – חורף – כי אנחנו אמרנו!
הצטרפו למיליציית החורף.

"מניפסט החורף" פורסם בראשונה בשנות ה-90 בגיליון #אינסוף של הפנזין AM של ההוצאה לאור המיתולוגית הוצאתצירופימקרים. יש לציין כי המניפסט חוטא בהכללה גזענית בקטע בו נכתב "ערס מגעיל עם שטיח וגורמט".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew