עוד סיבה להפסיק לעשן גראס: עלול להגביר את הפוריות

התגלתה סיבה נוספת להפסיק לעשן גראס: מחקר חדש מצא במפתיע כי צריכת קנאביס עלולה להגדיל את ספירת הזרע, וכתוצאה מכך להגביר את הסיכויים לתינוק.

חוקרים מאוניברסיטת הרווארד בארה”ב מצאו כי בניגוד לדעה הרווחת לפיה עישון גראס מקטין את ריכוז הזרע ואת הפוריות – נבדקים שצרכו גראס דווקא היו בעלי ספירת זרע גבוהה יותר לעומת אלו שמעולם לא צרכו מריחואנה, דיווח אתר קנאביס – מגזין עם כיוון.

עבור המחקר נאספו 1,143 דגימות זרע מ-662 גברים במהלך 17 שנים. בדיקות מעבדה על הדגימות העלו כי אלו שעישנו קנאביס היו בעלי ממוצע ריכוז זרע של 62.7 מיליון זרעים למיליליטר – הרבה מעל לריכוז ממוצע של 45.4 מיליון זרעים למיליליטר אצל אלו שמעולם לא עישנו גראס.

מה גם שבקרב אלו שצרכו מריחואנה רק 5% היו בעלי ספירת זרע נמוכה מ-15 מיליון למיליליטר – הרף המוגדר כנורמלי על ידי ארגון הבריאות העולמי – לעומת 12% אצל אלו שלא עישנו קנאביס בחייהם.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew