נתניהו קרא למלחמה עם איראן – ואז מחק את הציוץ בטוויטר

ראש הממשלה בנימין נתניהו פירסם היום ציוץ בחשבונו בטוויטר בו כתב כי הוא נפגש עם מנהיגים ערביים כדי לקדם את "האינטרס המשותף במלחמה עם איראן" – וכעבור דקות ספורות מחק את הציוץ מחרחר המלחמה.

"אני בדרך לפגישה עם 60 שרי חוץ ושליחים של מדינות מרחבי העולם נגד איראן", כתב נתניהו בציוץ מהוועידה בנושאי שלום ובטחון במזרח התיכון בבירת פולין, ורשה.

"מה שחשוב בפגישה הזו – וזה איננו סוד, מכיוון שישנם רבים מהם – שזו פגישה פתוחה עם נציגים של מדינות ערביות מובילות, שיושבים יחד עם ישראל כדי לקדם את האינטרס המשותף של מלחמה עם איראן", כתב נתניהו בציוץ בחשבונו בשפה האנגלית בטוויטר.

עם זאת, בתוך דקות ספורות נמחק הציוץ ובמקומו פורסם ציוץ בנוסח כמעט זהה, ואשר בו הוחלפו המילים "מלחמה עם איראן" במילים "מאבק באיראן".

שר החוץ של איראן, מוחמד ג'וואד זריף, שם לב לציוץ הלוחמני עוד לפני שנמחק, ופירסם ציוץ משלו עם צילום מסך את הציוץ המקורי של נתניהו, בליווי הכיתוב: "תמיד ידענו על האשליות של נתניהו. עכשיו, העולם – והמשתתפים בקרקס ורשה – יודעים גם".

למען הסר ספק, כתב של סוכנות הידיעות אי.פי בירושלים, אהרון הלר, העלה ציוץ עם סרטון של נתניהו מוורשה בו הוא אומר במפורש, הפעם בעברית, כי המפגש עם מנהיגי ערב נועד לקדם את האינטרס המשותף של מלחמה באיראן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew