תוכנית ייעוץ אנרכו-פמיניסטית לענייני סקס והכרויות

"דודות הייסורים האנרכיסטיות" (Anarcho Agony Aunts) היא תוכנית ייעוץ אנרכיסטית-פמיניסטית בענייני רומנטיקה בשידור וידאו באינטרנט. המגישות רואן ומריאם מבקשות ליצור בתוכנית מרחב נטול שיפוטיות שבו ניתן להציג באופן אנונימי שאלות בנושאי סקס והיכרויות שעליהן השתיים עונות בשידור חי.

איך לדבר מלוכלך מבלי לחזק את הפטריארכיה?

"רצינו ליצור אווירה נוחה ונינוחה, בשבילנו, ובשביל הצופות והצופים, אז אנחנו שותות ולפעמים מעשנות ופשוט משוחחות על בעיות של אנשים ומנסות לתת עצות שימושיות", סיפרה רואן לאתר פרידום ניוז. "אנחנו לא מדברות על השאלות לפני השידור כך שהשיחות בתוכנית ספונטניות לגמרי".

איך לפלרטט בלי להיות קריפי?

הרעיון לתוכנית נולד לאחר שצפו בסרטון יו-טיוב שבו הפרשן הימני המפורסם ג'ורדן פיטרסון העניק ייעוץ בענייני זוגיות. "חשבנו לעצמנו שאין מצב שאנחנו הולכות להפקיר את המרחב בידיים שלו", סיפרה מריאם. "מדאיג שהימין הפוליטי נותן מענה טוב יותר מהשמאל לנושאים כמו ניכור ובדידות", הוסיפה.

מה דעתכן על גברים שמשלמים כסף עבור שירותי מין?

"הפרויקט שלנו בא מנקודת מוצא פמיניסטית, אבל הדעות שאנחנו משמיעות הן שלנו בלבד. אנחנו רוצות להציע מקום שבו לא מפחיד להציג שאלות מורכבות או כאלה שעלולות להיחשב 'בעייתיות'", הסבירה רואן. "רבות מהשאלות כל כך כנות וסובייקטיביות – שקשה לתת 'תשובה' חד משמעית, אז אנחנו פשוט מנסות לגשת אליהן מנקודות המבט והדעות האישיות שלנו בתקווה שזה יעזור".

ניתן לצפות בכל פרקי התוכנית כאן.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew