בריחה נועזת מכלא 4: קפץ ממגדל שמירה ונמלט בטרמפים – ובסוף שוחרר מהצבא

חייל-אסיר בכלא 4 שהוצב במגדל תצפית כדי למנוע בריחה של אסירים, ניצל את ההזדמנות לברוח בעצמו מהכלא הצבאי. החייל הנועז, שנכלא לאחר שהורשע בעריקות מהצבא, קפץ ממגדל השמירה, החליף את בגדי האסיר ונמלט מהמקום בטרמפים.

במשך יומיים הוא הצליח להסתתר, עד שנלכד בעיר בדרום הארץ ונלקח לתחנת משטרה סמוכה. אולם משהגיע קצין משטרה צבאית כדי לקחת אותו חזרה לכלא 4, החייל תקף אותו באמצעות גז מדמיע והחל להימלט מהמקום, אך נלכד תוך זמן קצר על ידי שוטרים צבאיים שדלקו אחריו.

בחקירתו סיפר החייל כי נמלט מהכלא הצבאי עקב קשיים נפשיים שמהם סבל, אשר החמירו בזמן כליאתו. בסופו של דבר, בזכות מעשיו הצליח חייל להשתחרר מהצבא, ונגזר עליו עונש קל יחסית של 74 ימי מאסר בגין הבריחה מהכלא, ותשלום פיצויים בסך 500 ש"ח לקצין שתקף.

כל הכבוד!

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew