אין גאווה בכיבוש

קבוצת "פלסטינים קווירים למען חרם, משיכת השקעות והטלת סנקציות על ישראל" (Palestinian Queers for BDS) הוציאה בשנה שעברה סדרה של סרטונים על קמפיין 'הטיוח הוורוד' (Pinkwash) שמנהלת ממשלת ישראל בשנים האחרונות בקהילות לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים ברחבי תבל, שתכליתו להציג את ישראל כמדינה נאורה המעניקה זכויות שוות לקווירים. סרטוני הקבוצה, שכוללת קווירים פלסטינים מהגדה ומישראל, קושרים בין המאבק הקווירי והמגדרי לבין המאבק לשחרור פלסטיני.

הסרטונים שהפיקה הקבוצה מדגישים את הקשר בין המאבק הפלסטיני לבין התנועה למען הסביבה, זכויות נשים וזכויות אזרח כלל.

"הכיבוש הישראלי המתמשך של העם הפלסטיני אינו מבדיל בין פלסטינים קווירים לאלה שאינם קווירים", טוענת הקבוצה. "אם לא די בכך שקווירים פלסטינים סובלים על בסיס יום יומי מפגיעה בזכויותיהם עקב הכיבוש הישראלי כמו כל הפלסטינים, הרי שישראל מנצלת את המאבק שלנו כדי להכשיר באמצעות 'טיוח ורוד' (Pinkwash) את הפשעים המתמשכים שלה נגד האוכלוסיה הפלסטינית".

"בשנים האחרונות, מנהלת ישראל קמפיין בינלאומי שנועד להציג את עצמה כ'דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון' ובתור 'גן עדן לגייז'. בה בעת, למרבה האירוניה, מציירת ישראל את הפלסטינים – שסובלים מדי יום מטרור מדינתי וגזענות – כברברים והומופובים".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. גיא
    מרץ 10, 2017

    דבר אחד יש לי להגיד לכם:מאחל לכם שתישארו במדינתכם הדמוקרטית,הפתוחה והסבלנית ונראה את כולכם מתנדנדים על חבל בקרוב

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew