שודד החזיר הכסף אחרי שראה את מצב חשבון הבנק של הנשדדת

שודד בסין החזיר את הכסף שלקח מאישה שאותה שדד לאחר שבדק את מצב חשבון הבנק שלה.

בסרטון של המקרה, שתועד על ידי מצלמות אבטחה ב-16 בפברואר 2019, נראית אישה מושכת מזומנים מכספומט של סניף בנק ICBC בעיר הייואן, כאשר גבר חמוש בסכין מגיח מאחוריה.

האישה המבוהלת ממהרת להגיש לשודד את שטרות הכסף בסך 2,500 יואן (1,350 ₪) שמשכה זה עתה, אולם הוא דורש ממנה להראות לו גם את פתקית אישור המשיכה – והיא מצייתת.

עם זאת, לאחר שגילה כי לא נותרה פרוטה בחשבון הבנק שלה, הוא כנראה נמלך בדעתו. בתיעוד המצולם של האירוע ניתן לראות את השודד מחייך לאישה בעודו מגיש לה חזרה את שטרות הכסף, ואז הולך לדרכו.

למרבה הצער, מעשהו הטוב של השודד לא הציל אותו מידי המשטרה, שעצרה אותו בהמשך.

עם זאת, השודד העלום זכה לאהדה ברשתות החברתיות בסין, והתקרית גם הפכה למקור לבדיחות רבות. "אם הוא יראה את מצב החשבון שלי הוא יפרוץ בבכי וייתן לי את הכסף, הסכין והמעיל שלו…", התלוצץ מגיב אחד. "הוא איש טוב", כתב אחר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew