מהי אוננות?

מתוך ספר הדרכה של קופת חולים כללית בהוצאת עם עובד משנת 1953. התגלה בזכות אייל זוסמן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

3 תגובות

 1. נועם קורסקי
  מרץ 26, 2019

  במשפט "את הילדות יש להשכיב על מזרנים לא רכים, ולהקפיד שאברי המין *אצלם* יהיו נקיים". המילה "אצלם" תמוהה. האם הכוונה "אצל המזרנים"? אם הכוונה היתה "אצל הילדות", היה צריך לכתוב "אצלן" (או אפילו "שלהן", כדי שלא ליצור את הרושם כאילו אותם איברים שייכים למשק ורק הופקדו באחריות הילדות מטעמי קירבה גאוגרפית).
  הבעיה היא בהמשך המשפט: "ושלפוחית השתן תתרוקן בעיתה", כי אם נאמרו הדברים בהקשר של מזרנים, הרי שהבעיה הופכת מבלשנית להיגיינית.

  להגיב

 2. גיזלה
  מרץ 26, 2019

  הסבר אחר. נעים יותר. פחות צורר.

  https://prohbtd.com/whack-study-connects-cannabis-and-masturbation

  להגיב

 3. יוסף הצורר
  מרץ 26, 2019

  הבעיה עם טיפול בתולעים באמצעות כפפה היא שאורך האצבע של הרופא הסביר לוקה בחסר, כך שהבדיקה אינה פולשנית מספיק (הבעיה עם טיפול בתולעים ללא כפפה מובנת בוודאי לקורא, כך שאין צורך להרחיב עליה את הדיבור).
  טיפול באמצעות דילדו (ארוך ורחב ככל שהיד משגת והדעת סובלת) יעיל יותר, כפי שגילו מדענים סובייטים. אם משתמשים בוויברטור (שגם הוא, כידוע, המצאה סובייטית), הרטט מושך אליו את התולעים, ואז קל למחוץ אותן בתנועות סיבוביות (או כספך בחזרה).
  קורה לעיתים שבתום הטיפול תחוש המטופלת בצורך לאונן. ניתן להרגיע את האיזורים הנגועים בעזרת מטלית לחה בתנועות סיבוביות (או כספך בחזרה).

  להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew