נועם חומסקי שוב עושה היסטוריה: השתמש בראשונה במצגת פאוור פוינט

נועם חומסקי, ככל הנראה האינטלקטואל המשפיע ביותר החי כיום בעולם, השתמש בפעם הראשונה בחייו במצגת פאוור פוינט (PowerPoint).

חומסקי, שחגג לאחרונה את יום הולדתו ה-90, נחשב לאבי תורת הבלשנות המודרנית. הוא כתב למעלה מ-100 ספרים, נשא אלפי הרצאות, ועמל זה למעלה משישה עשורים על חשיפת טבעם של הכוחות המעצבים את הסדר החברתי בעולם המודרני.

עם זאת, האיש שנבחר על ידי העיתון "ניו יורק טיימס" לאחד ממאה האנשים החשובים ביותר במאה ה-20, מעולם לא השתמש עד כה בתוכנת המצגות הפופולרית.

כל זה השתנה ב-29 במרץ 2019 כאשר הבלשן והפילוסוף האנרכיסט השתמש בראשונה במצגת במסגרת הרצאה שהעביר באוניברסיטת אריזונה, בה הוא מלמד בשנים האחרונות.

שם המצגת הלם את גודל האירוע: "היסטוריה: המצגת פאוור פוינט הראשונה של נועם חומסקי".

חומסקי, שכניסתו לישראל נאסרה בשל ביקורתו על מדיניותה, הוא בעל חוש הומור בריא – להבדיל מאינטלקטואלים רבים אחרים. לפני כמעט עשור אפילו עשה ראפ.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew