למה אני לא מצביעה

1. כי מי שמצביע בדרך כלל חושב שרק ככה הוא משפיע. כל ארבע השנים עובד את המשטר או לא עושה כלום כי הוא יודע שבבחירות הוא ישים פתק וזה "מעשה גדול". אני חושבת שאפשר להשפיע הרבה יותר מהשוליים, מלמטה, מהמחתרת במשך כל השנה. השינוי לא יבוא מלמעלה – או שהחרא נשאר, או שהחרא מתחלף בחרא. הבחירות מגיעות כדי ליצור אשליה שאתם משפיעים, כשאתם למעשה ממש לא. הבחירות מגיעות כדי שתסתמו את הפה ארבע שנים עד הבחירות הבאות. אז מי שמצביע לא משפיע אלא מושפע, או משפיע לרעה.

2. הבחירות לא דמוקרטיות, כי לפלסטינים אין זכות הצבעה.

3. בחירות זה סמל לדמוקרטיה בתחת שלי! גם אם האסירים יכולים לבחור את הסוהרים כל ארבע שנים הם עדיין אסירים.

4. כי ההבדל בין השמאל לימין בארץ זה 2 מטר באיפה לשים את הגדר, ואין באמת מועמד ראוי.

5. גם אם מישהו שירצה לעשות שלום יזכה בבחירות, אז ירצחו אותו.

6. לא מאמינה בשלטון, בממשלות ובמדינות, זה מה שהורס את העולם – כשאתם מצביעים אתם מחזקים את ההיררכיה ואת השחיטות וגורמים לשיטת ה"שלטון" לשרוד. אתם באמת חושבים שמישהו צריך לשלוט עליכם כדי שתתפקדו? מישהו שיחליט מה "טוב" בשבילכם? מישהו שימציא לכם חוקים מטופשים, מטומטמים וחסרי הגיון? מישהו שיחרבן עליכם מלמעלה? למה ללכת עד לקלפי בשביל זה? תבקשו מהכלב שלכם או מהילד שלכם שיחרבן עליכם – הסירחון הזה עדיף, תאמינו לי. ואם כבר מדברים על קקי – אז במקום לשלשל פתק לקלפי תעשו משהו הרבה יותר מועיל ותשלשלו על איזה דגל.

7. כי אם אתם מצביעים אין לכם זכות להתלונן, ולא להפך!!! אתם אפילו יוצאים משת"פים! לשים פתק בקלפי זה קצר כמו לשים קופסת גפרורים בידיים של פירומן, או לחלופין – לשים ילד בן שבע במיטה של מייקל ג'קסון.

8. כי האנושות זה אסון הטבע הכי גדול שיש והיא צריכה להיכחד כליל! ובכנסת מי שתצביעו לו יחפש פתרון להכחדת חלק מאוד מסוים מהאנושות… (כמיטב המסורת הציונית) וכמובן שזה לא יהיה שוויוני. אתם לא רוצים להצביע בשביל מפלצות שיעשו את אותה טעות שהיטלר עשה.

9. כי בני אנוש זה דבר רקוב שנהיה עוד יותר רקוב כשהוא בשלטון! למה שאצביע למשהו שהוא בן אנוש אם אני חושבת שבני אנוש הם הטעות הכי גדולה של הטבע?!

10. בקיצור: הצביעו פתילת גליצרין – כי בלי קקי אתם אפס! נדה! לא קיימים! פיסו!!!!!

ביום הבחירות – במקום לשלשל פתק לקלפי, משלשלים על הדגל! ושיהיה שלשול נעים ומספק.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew