מצביעים של מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה יורשו להמשיך לקטר עוד 4 שנים

למעלה מ-200 אלף מצביעים שנתנו את קולותיהם למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה בבחירות 2019 – בהן זהות, גשר, הפיראטים, הימין החדש ואורן חזן – יורשו להמשיך לקטר על המצב הפוליטי בארבע השנים הקרובות מאחר שנציגיהם לא נכנסו לכנסת.

מנגד, למעלה מ-3.5 מיליון המצביעים שהמפלגות להן הצביעו כן נכנסו לכנסת, איבדו את זכותם להתלונן על המצב עד לבחירות הבאות, אפילו אם נציגיהם בכנסת יהיו כשלון חרוץ – כפי שיקרה קרוב לוודאי.

"אם אתה מצביע בבחירות, ובוחר באחד המועמדים חסרי הכישורים האלה, ואחר כך המועמד שלך נבחר לתפקיד ומפשל בגדול, אתה זה שאחראי למעשים שלו. אתה זה שיצרת את הבעיה. אתה הצבעת בשבילו. ולכן אין לך שום זכות לקטר", הסביר ג'ורג' קרלין.

"אני, לעומת זאת, לא הצבעתי לאיש, ואפילו לא יצאתי מהבית ביום הבחירות, ולכן לא אחראי בשום אופן למה שהאנשים הללו יעשו, ולכן יש לי את מלוא הזכות לקטר על הבלאגן שאתם יצרתם", הוסיף קרלין.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew