ברק כהן מגיש את הרשימה שתתמודד בבחירות ללשכת עורכי הדין

עו"ד ברק כהן יגיש מחר את רשימת חזית שתתמודד בבחירות ללשכת עורכי הדין, ואשר גובשה לאחר שאפי הזנאי – אפי נוה, יו"ר לשכת עורכי הדין – עזב בבושת פנים את תפקידו.

הראשונה ברשימת חזית בבחירות, שיתקיימו ב-18 ביוני 2019, היא עו"ד רחלי אדרי, מנכ"לית התנועה לחופש מידע. יחד איתה עו"ד פיני פישלר, הסמל בהא הידיעה למאבק בעוולות המשטרה. כמו כן, עו"ד אסף דרעי, ראש הקליניקה לזכויות בהוצאה לפועל של המכללה למנהל הנאבק זה שנים בבנקים, ועו"ד יהונתן קלינגר ועו"ד עמית זילברג המתמחים בפרטיות ובסייבר.

"השבוע העליתי בקשה לחתום על טפסים כדי שאוכל להציב רשימה שתתמודד בבחירות ללשכת עו"ד", סיפר כהן. "האמון הרחב והמיידי לו זכיתי הוא בגדר נס. ראשית האמון מעו"ד שהסכימו להיות ברשימה עצמה. כולם מודלים למנהל תקין, יושרה ונחישות. שנית, למאות עו"ד שהפקידו בידיי טופס חתום בידם, על מנת להגשים את התכנית הפוליטית בלשכה".

כהן ציין כי ההיענות לרשימה יוצאת דופן ומרגשת, והזכיר כי מתמודדים אחרים מחתימים באחת מהדרכים הבאות: "אם מדובר במשרדים גדולים, אז מתמחה רץ בין עו"ד במשרד ומחתים אותם כאילו מדובר באיזו משימה בעבודה. העובדים במשרדים אלה בוודאי לא חותמים מרצון או מהזדהות פוליטית עם המועמד, אלא משום שהבוס סגר דיל. אם מדובר בארגונים ועמותות, גם אז הרבה יותר פשוט, כי המערך הלוגיסטי מאפשר החתמה מאסיבית ובקלות".

"במקרה שלנו מדובר במציאות שונה, מדהימה ומרגשת", המשיך כהן. "לאחר קריאה כללית, פנו אליי מאות, נסעו אלי מערים רחוקות רק בכדי להפקיד בידי טופס, הזמינו למשרדים, לבתים, לקרנות רחוב, לאולמות בית המשפט. חתמו כמי שמבקשים לשגר אותנו לשליחות באמת. כמי שמצפים מאיתנו לפעול למענם. מתוך אמון והכרה".

"מדובר באמון שהוא סטירת לחי מצלצלת לכל מי שבמשך השנים האחרונות, עשו כל מה שיכלו על מנת לקעקע את הלגיטימציה לפעילותנו. אמון המשקף הזדהות עם כל מה שאנחנו פועלים למענו. גם על כך תודה עצומה לשכינה הברוכה".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew