אבא הופך למלכת דראג

חברות קולקטיב מלכות הדראג הבריטי "דה פמילי גורג'ס" (The Family Gorgeous) – צ'דר גורג'ס, אנה פילקטיק, ליל, טה-טה באנג וליקריש בלאק – יצאו למסע ברחבי הממלכה, במסגרת סדרת טלוויזיה חדשה בת שישה פרקים של צ'אנל 4 הבריטי, בשם "Drag SOS".

מטרת המסע המתועד היא לסייע לאנשים מהשורה "להפוך לגירסאות מלכות דראג משופרת, גדולות וטובות יותר של עצמן/ם", וגם להשיא עצה ללהט"בים שמתמודדים עם קשיים הקשורים למיניות שלהם.

הפרק הראשון של הסדרה הביא בין השאר את סיפורו של שון, עובד מרכול, חובב כדורגל מושבע וברנש מאופק באופן כללי שלא מרבה להביע רגשות. שון סיפר על הקושי שהיה לו להתמודד עם היציאה מהארון של בנו אוון בגיל 13.

"חשבתי אז די כמו איש מערות, ועלו לי שאלות כמו: איפה טעיתי? אולי לא הקדשתי לו מספיק זמן? האם הוא עבר משהו בבית ספר שהפך אותו לגיי? זה המקום שבו הייתי אז", סיפר שון, שהביע חרטה על כך שלא הקדים לקבל את העדפתו המינית של בנו ואת תשוקתו לאמנות הדראג.

בניסיון להעמיק את הקשר עם אוון, שון עצמו הסכים להיכנס לדמות של מלכת דראג. "אני נהפך למלכת דראג ועולים בי כל מיני סוגים של רגשות", אומר שון. "הייתי רוצה לחשוב שמה שאני מרגיש עכשיו זה מה שהרגיש אוון כשהוא היה בן 10 והביט במראה".

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew