אבא הופך למלכת דראג

חברות קולקטיב מלכות הדראג הבריטי "דה פמילי גורג'ס" (The Family Gorgeous) – צ'דר גורג'ס, אנה פילקטיק, ליל, טה-טה באנג וליקריש בלאק – יצאו למסע ברחבי הממלכה, במסגרת סדרת טלוויזיה חדשה בת שישה פרקים של צ'אנל 4 הבריטי, בשם "Drag SOS".

מטרת המסע המתועד היא לסייע לאנשים מהשורה "להפוך לגירסאות מלכות דראג משופרת, גדולות וטובות יותר של עצמן/ם", וגם להשיא עצה ללהט"בים שמתמודדים עם קשיים הקשורים למיניות שלהם.

הפרק הראשון של הסדרה הביא בין השאר את סיפורו של שון, עובד מרכול, חובב כדורגל מושבע וברנש מאופק באופן כללי שלא מרבה להביע רגשות. שון סיפר על הקושי שהיה לו להתמודד עם היציאה מהארון של בנו אוון בגיל 13.

"חשבתי אז די כמו איש מערות, ועלו לי שאלות כמו: איפה טעיתי? אולי לא הקדשתי לו מספיק זמן? האם הוא עבר משהו בבית ספר שהפך אותו לגיי? זה המקום שבו הייתי אז", סיפר שון, שהביע חרטה על כך שלא הקדים לקבל את העדפתו המינית של בנו ואת תשוקתו לאמנות הדראג.

בניסיון להעמיק את הקשר עם אוון, שון עצמו הסכים להיכנס לדמות של מלכת דראג. "אני נהפך למלכת דראג ועולים בי כל מיני סוגים של רגשות", אומר שון. "הייתי רוצה לחשוב שמה שאני מרגיש עכשיו זה מה שהרגיש אוון כשהוא היה בן 10 והביט במראה".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew