מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים: פעילי ימין תלו מאות דגלי פלסטין

מתנחלים שיצאו הבוקר מבתיהם כדי לנסוע לעבודה נדהמו לגלות כי מאות דגלי פלסטין נתלו בצמתים ובצירי תנועה מרכזיים בכל רחבי הגדה. מוקדי הפניות של המועצות האזוריות של התנחלויות ברחבי הגדה הוצפו בפניות תושבים שהזדעזעו למראה הדגלים.

"הבוקר קמנו המומים לאחר שדגלי אש"ף נתלו לאורך כביש חוצה שומרון ללא הפרעה", אמר ראש עיריית אריאל, אלי שבירו. "אני בקשר עם מח”ט הגזרה משעות הבוקר המוקדמות, הדגלים יוסרו במיידית".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' המתגורר בהתנחלות קדומים אף הוא הביע זעזוע. "מי שמאפשר לערבים ביהודה ושומרון כבר עשר שנים להשתולל ולהשתלט על שטחי סי בבניה ובפיתוח בלתי חוקיים בהיקפים מפחידים שלא יתפלא כשהתעוזה שלהם מרקיעה שחקים והם מרגישים שגם הכבישים כבר שלהם", אמר סמוטריץ'.

אלא שכעבור מספר שעות התברר כי מי שתלו את הדגלים לא היו פלסטינים, אלא הנשמות הטובות מעמותת הימין "רגבים", שעמלו כל הלילה על תליית הדגלים. ועל זה נאמר: מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים.

צילום: תנועת רגבים

שר התחבורה סמוטריץ' מצדו, מיהר להוציא תגובה מתוקנת לאחר שהבין כי מדובר בקמפיין של יהודים. "הקמפיין של חבריי בתנועת רגבים הוא חשוב ואפילו קריטי. הגיע הזמן שכולנו נתעורר ונבלום את ההשתלטות הערבית על שטחי המולדת שלנו. הדגלים האלה לא מסוכנים, אלפי הבתים והכבישים והעצים שהערבים בונים וסוללים ושותלים לנו מתחת לאף – כן!".

צילום: תנועת רגבים

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew