"מבקשי המקלט הם אחים שלי יותר משאנשים בורים ונבערים כמוך"

אבי ילאו, ממובילי מחאת יוצאי אתיופיה נגד אלימות משטרתית וגזענות, הגיב להאשמות מצד פעילת הימין שפי פז, הפנים של המאבק במהגרים ופליטים אפריקאים, לפיהן הוא דוגמא לשמאל רדיקלי שמטפחת הקרן החדשה לישראל.

"את צודקת, פשיסטית חסרת תקנה ושונאת אדם שכמוך, מבקשי המקלט הם אחים שלי יותר משאנשים בורים ונבערים כמוך יהיו אחים שלי", כתב ילאו בתגובה לפז. "תקראי לי שמאל רדיקלי או עוכר ישראל – אמשיך להיאבק בגזענות והשנאה שאנשים כמוך מייצרים ומפיצים. בניגוד אלייך, אני מאמין שלכל אדם, באשר הוא אדם, מגיע שוויון וצדק!", הוסיף.

פז לא נותרה חייבת: "הסודנים והאריתראים רצחו כחמשת אלפים מיהודי אתיופיה בדרכם לישראל, אבל אבי ילאו שבוי בפוליטיקת הזהויות, ובבחירה בין הזהות היהודית לזהות השחורה הוא בוחר בצבע העור ולא קולט עד כמה הוא גזען", כתבה פז.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew