דגלים לבנים

מאז ניתוק היחסים הדיפלומטיים בין איראן לישראל בשנת 1979, ממשלות שני הצדדים עשו שימוש במניפולציות על אזרחיהן כדי ליצור דמוניזציה של הצד השני ולהחדיר פחד מפני השמדה ממשמשת ובאה מידיו, ובכל העמיקו את הקֶצֶר בתקשורת ואת האיבה בין המדינות.

"דגלים לבנים" הוא יצירה משותפות של אמני הרחוב האיראנים ICY ו-SOT ושל אמן הגרפיטי הישראלי אדם יקותיאלי, הידוע בכינוי נו הופ (Know Hope). היצירה נוצרה בניו יורק בשנת 2019.

'White Flags'

Since the cut of diplomatic ties between Iran and Israel in 1979, governments on both sides have used manipulation tactics on its people to demonize and instil a fear of imminent destruction by and of the other, further deepening the miscommunication and hostility between the countries.'White Flags' is a collaborative piece by Iranian artists Icy And Sot and Israeli artist Know Hope.NYC, 2019

Posted by Know Hope on Wednesday, August 14, 2019

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew