סקווטרים השתלטו על ביתו של הבן של קדאפי בלונדון

קבוצת סקווטרים השתלטה על ביתו בלונדון של סאיף אל איסלם קדאפי, בנו של רודן לוב מועמר קדאפי, והזמינה פליטים לובים לבוא להתגורר בו.

"אנחנו לא סומכים על ממשלת בריטניה שתיישם את הקפאת הנכסים של משטר קדאפי, אז החלטנו לקחת את העניינים בידינו", מסר דובר קבוצת Topple The Tyrants ("להפיל את הרודנים") שהשתלטה על הבית הבית המפואר, ששוויו 18 מיליון דולר וכלל בין השאר בריכה, סאונה ושמונה חדרי שינה. על גג הבית תלו חברי הקבוצה שלטים באנגלית ובערבית עם המילים "מהפכה" ו"סולידריות".

"ממשלת בריטניה רק באחרונה הפסיקה לסייע בהדרכת כוחות הביטחון של לוב בשיטות לפיזור הפגנות", הוסיף הדובר. "בנוסף להכשרת המשטר בשיטות דיכוי, תאגידים בריטיים אשמים גם באספקת הנשק בו משתמש כעת קדאפי נגד העם הלובי".

"בריטניה מסייעת באופן פעיל לרודנים, תאגידים וסופר-עשירים שבוזזים את עמם. מטרתנו היא לוודא שהנכסים שגנב קדאפי יוחזרו לעם הלובי ולא ייעלמו לתוך כיסיהם של ממשלות או תאגידים. בינתיים, אנחנו נשמח לארח בבית פליטים מהעימות בלוב ואנשים שנמלטו ממשטרים רודניים ודכאניים ברחבי העולם", הוסיף דובר Topple The Tyrants.

עוד אל סקווטים וסקווטרים

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew