"הצבע ארגמן" פוגש את עזה

"ישנם אנשים חמדנים עד כדי כך שהם אפילו לא מסוגלים להעלות על דעתם שלאנשים שבהם הם פוגעים יש רגשות; אז הם פשוט מחסלים אותם. עזה היא דוגמא מובהקת לכך. אין ספק שהאנשים בשלטון בישראל לא רואים בפלסטינים בני אדם בעלי תחושות. הישראלים רוצים את האדמה. הם כבר מחזיקים בכמעט כל האדמה. הקהילה הבינלאומית לא מתערבת כדי לעצור את זה. ארה"ב מנצלת כל הזדמנות כדי לתמוך בכך. זה פשוט מביש, שממשלת ארה"ב שותפה להרס הזה".

כך אמרה הסופרת הפמיניסטית האמריקאית אליס ווקר, מחברת הרומן "הצבע ארגמן"בעת ביקור בהריסות בית הספר האמריקאי ברצועת עזה בחודש מרץ 2009, במסגרת משלחת של הקבוצה הפציפיסטית האמריקאית קוד ורוד.

"המסר שלי לכל מי שמאפשר למצב הזה להימשך הוא – שישמור על הנשמה שלו. כי זה מהמצבים שבהם מאבדים את הנשמה", המשיכה ווקר. "יכול מאוד להיות שבסופו של דבר תהיה כל האדמה בידי הישראלים, עד לסנטימטר האחרון, אבל לא תישאר להם נשמה. ואז הם יצטרכו לשאול את עצמם – האם אנחנו עדיין יהודים?".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. טל
    מאי 28, 2016

    סופרת נכבדה. \אלקאידה הפציצו לפני 2009 את ביהס. למה אז לא כתבת כלום? ם הפציצו בשנת 2008

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew