"התפוז המכני" התברר כתפוז Jaffa

פחות מיממה לאחר מעצרם של ארבעה פלסטינים מהגדה בחשד שאנסו והתעללו בילד בן 11 מהעיר בני ברק, החליטה המשטרה לשחרר אותם. ההחלטה התקבלה לאחר שהילד נחקר שוב, והודה כי בדה את הסיפור.

כאשר נשאל הילד, בחקירתו החוזרת, אודות סימני הכוויות וסימני ההתעללות לכאורה בישבנו, השיב הילד כי עבר חוקן רפואי לפני כשבועיים. לדבריו, סימני הכוויות אינם מסיגריות שכיבו עליו. לא ברור מדוע החליט הילד לבדות את סיפור ההתעללות, אולם ככל הנראה הכיר הילד את ארבעת הפלסטינים, ולאחר שקרובי משפחתו גילו זאת, הוא התבייש בכך והחליט לבדות את ההתעללות, דיווח אתר ynet.

בחקירתו הראשונה טען הילד כי בחודשיים האחרונים פיתו אותו ארבעת הפלסטינים, העובדים באולם שמחות בעיר באזור המרכז, להגיע לדירה שהיתה ברשותם בעיר. זאת, באמצעות הבטחה לממתקים וכסף. בדירה, כך טען, הם אנסו אותו והתעללו בו באכזריות. עוד אמר כי הם כיבו סיגריות על גופו והתעללו בו באמצעות חפצים שונים.

לאחר מעצר ארבעת הפלסטינים, טענו במשטרה כי "מדובר במקרה מזעזע במסגרתו החשודים התעללו בצורה פסיכוטית ואלימה בילד בן 11. המעשים שבוצעו בו נראים כאילו נלקחו מהסרט 'התפוז המכני'". מנגד, החשודים הכחישו בתוקף את הטענות נגדם, ואחד מהם אמר בכניסה לדיון בבית המשפט: "הכל שקרים, אנחנו בכלל לא מכירים את הילד".

הארבעה אף שוקלים לתבוע את המשטרה על המעצר האלים והיחס המשפיל שספגו בעת חקירתם: "התנהגו אלינו כאילו אנחנו כלבים, שוטרת ירקה עלינו וצעקה שצריך להרוג את כל הערבים", סיפר אחד מהם.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew