יום לגנוב משהו מהעבודה

האם הבוס שלך עובד פחות שעות ממך אבל מרוויח יותר כסף? מנכ"לית החברה מסתובבת בעולם על חשבונך? אם התאגיד בו את/ה עובד/ת רווחי, זה אומר שלא משלמים לך את הערך המלא של עבודתך – זה הרי מקור הרווחים של התאגיד! אז אם את/ה זקוק/ה למשהו שיש במקום העבודה שלך, קח/י אותו. הרווחת את זה ביושר!

זה יכול להיות מהדק או קצת כסף מקופת המזומנים, או מעילה של ממש בכספי החברה. אם את/ה עובד/ת בבית קפה, קח/י הביתה שקית קפה; אם את/ה עובד/ת במוסך, אמצ/י לעצמך מפתח ברגים. אם את/ה מובטל/ת, קח/י משהו ממקום העבודה של מישהו אחר!

רוב הסיכויים שאת/ה כבר גונב/ת דברים מהעבודה – אם לא חפצים, אז לפחות זמן בשעון הנוכחות. כל הכבוד! אבל אל תסתפק/י בזה. יש עוד כל כך הרבה דברים שאפשר לקחת מהעבודה. כל כך הרבה דברים שמגיעים לך.

כדאי גם לשתף פעולה עם עמיתיכם לעבודה בגניבות כדי למקסם את הרווחים המשותפים שלכם. ובכל מקרה, אל תתנו לבוס להסית אתכם זה נגד זו.

הצטרפו גם אתם לאלפי עובדים ברחבי העולם שכבר חוגגים מדי שנה ב-15 באפריל את "יום לגנוב משהו מהעבודה" מיסודו של הקולקטיב האנרכיסטי crimethinc.

והנה סרטון נוסף מבית היוצר של crimethinc וערוץ הטלוויזיה האינטרנטי subMedia.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew